Semtler

Yeşilköy Güvenlik Şirketleri

Yeşilköy  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Yeşilköy  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Yeşilköy  Avm Güvenliği
Yeşilköy  Otel Güvenliği
Yeşilköy  Plaza Güvenliği
Yeşilköy  Holding Güvenliği
Yeşilköy  İş Merkezi Güvenliği
Yeşilköy  Site Güvenliği
Yeşilköy  Villa Güvenliği
Yeşilköy  Konut Güvenliği
Yeşilköy  Fuar Güvenliği
Yeşilköy  Dershane Güvenliği
Yeşilköy  Cafe Güvenliği
Yeşilköy  Restaurant Güvenliği
Yeşilköy  Hastane Güvenliği
Yeşilköy  Sosyal Tesis Güvenliği
Yeşilköy  Depo Güvenliği
Yeşilköy  Antrepo Güvenliği
Yeşilköy  İnşaat Güvenliği
Yeşilköy  Şantiye Güvenliği
Yeşilköy  Festival Güvenliği
Yeşilköy  Organizasyon Güvenliği
Yeşilköy  Stand Güvenliği
Yeşilköy  Fabrika Güvenliği
Yeşilköy  Market Güvenliği
Yeşilköy  Mağaza Güvenliği
Yeşilköy  Banka Güvenliği
Yeşilköy  Okul Güvenliği
Yeşilköy  Özel Koruma Güvenliği