slider bg slider bg slider art Şirketimiz, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu hizmetleri en yüksek standartlarda sunarken, Türkiye'nin bilinen en büyük özel güvenlik şirketi olmayı hedefleyen yenilikçi ve güvenilir bir kuruluştur. slider art BİZİMLE GÜVENDESİNİZ!

Profesyonel BİNA Yönetimi

Grup 34 güvenlik olarak siz değerli müşterilerimize bina yönetimi alanında her konuda hizmet vermekteyiz. Binaların ortak temizliği, bina temizliği seçeneklerine dahildir. Binaların, girişlerin, asansörlerin ve merdivenlerin çevresini düzenli olarak temizleyin. Binanın içini ve dışını her zaman temiz tutmak için bu hizmetleri müşterilerimize tavsiye ederiz.

Şirketimizin amacı, kendi çaba ve çabamızla müşterilerimize en iyi hizmeti vermek ve profesyonel bina yönetimi alanında saygın bir konuma gelmektir. Sitemizi en ekonomik ve sorunsuz şekilde yöneten, müşteri ile yakın temasta bulunan, müşteri bilgilerine göre hizmet ve pazarlama politikaları oluşturan firmamız bundan gurur duymaktadır.

Grup 34 bina yönetimi olarak profesyonel hizmetler sunmaktayız. Toplu konutların ve çok sayıda üniteye sahip binaların yönetiminde sıklıkla sorunlar ortaya çıkmaktadır. Özellikle kamusal alanların yönetiminde, her birimde yaşayan insanların farklı anlayışları ve benzer sebepleri nedeniyle sorunlar ortaya çıkmıştır. .

Kaynak yaratma ve bu alanları kontrol etmek ve yönetmek için harcama yapmak en yaygın sorunlardan biridir. Bunları ortadan kaldırmak, site alanlarını ve daireleri en iyi şekilde yönetmek için firma olarak hizmet veriyoruz.

Amacımız müşterilerimize en iyi hizmeti vermek ve profesyonel site, bina yönetimi alanında saygın bir konuma gelmek için çaba sarf etmektir. Sitemizi en ekonomik ve sorunsuz şekilde yöneten, müşteri ile yakın temasta bulunan, müşteri bilgilerine göre hizmet ve pazarlama politikaları oluşturan firmamız bundan gurur duymaktadır.

Hizmet Talepleriniz İçin Bizi Hemen Arayın!

0 212 590 34 90

Anadolu Yakası

0 216 657 07 56