slider bg slider bg slider art Şirketimiz, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu hizmetleri en yüksek standartlarda sunarken, Türkiye'nin bilinen en büyük özel güvenlik şirketi olmayı hedefleyen yenilikçi ve güvenilir bir kuruluştur. slider art BİZİMLE GÜVENDESİNİZ!

Profesyonel KONUT Güvenliği

Rezidansta tam etkin bir güvenlik hizmet sistemini hayata geçirmek, rezidans ve arsasının giriş ve çıkışını kontrol etmeye devam etmek, rezidans ve konut arazisinde devriye gezmeye devam etmek, popüler olmayan yerlere girişleri engellemek, sakinlerin, misafirlerin ve rezidansların güvenliğini sağlamak firmamızdan talep edilen hizmetlerden bir tanesidir.

Firmamız tarafından sağlanan; vandalizm, hırsızlık, terör, apartman ve evlere yönelik saldırılar gibi tehditlere yönelik tehdit ve güvenlik analizleri yapılmaktadır. Konut güvenlik açıklarını belirlemek için bu konut güvenlik testini geçtikten sonra, gerekli sayıda personel sağlayın. Konut yönetim bürosu veya konut yönetim bürosu projeyi kabul ettikten sonra, konut güvenlik belgesi başvurusuna başlanır, yoksa il valiliğinin onayından sonra fiziki gayrimenkul ve konut güvenliği hizmetlerine başlanır.

Özel konut güvenlik planı çerçevesinde 34. grup özel güvenlik hizmetleri olarak; personelimiz, bu teknik ekipmanları basit bir şekilde kullanmak için personelimizin uzmanlığı şirketimizin iç güvenlik eğitimleri ile edinmiştir. Özel ev güvenlik hizmetlerini profesyonel olarak geliştiriyoruz. size izin ver Evim, ailem ve tüm sakinler insan gücü ve teknolojiyi kullanırken kendilerini güvende hissederler.

Hizmet Talepleriniz İçin Bizi Hemen Arayın!

0 212 590 34 90

Anadolu Yakası

0 216 657 07 56