Semtler

Acıbadem Güvenlik Şirketleri

Acıbadem  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Acıbadem  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Acıbadem  Avm Güvenliği
Acıbadem  Otel Güvenliği
Acıbadem  Plaza Güvenliği
Acıbadem  Holding Güvenliği
Acıbadem  İş Merkezi Güvenliği
Acıbadem  Site Güvenliği
Acıbadem  Villa Güvenliği
Acıbadem  Konut Güvenliği
Acıbadem  Fuar Güvenliği
Acıbadem  Dershane Güvenliği
Acıbadem  Cafe Güvenliği
Acıbadem  Restaurant Güvenliği
Acıbadem  Hastane Güvenliği
Acıbadem  Sosyal Tesis Güvenliği
Acıbadem  Depo Güvenliği
Acıbadem  Antrepo Güvenliği
Acıbadem  İnşaat Güvenliği
Acıbadem  Şantiye Güvenliği
Acıbadem  Festival Güvenliği
Acıbadem  Organizasyon Güvenliği
Acıbadem  Stand Güvenliği
Acıbadem  Fabrika Güvenliği
Acıbadem  Market Güvenliği
Acıbadem  Mağaza Güvenliği
Acıbadem  Banka Güvenliği
Acıbadem  Okul Güvenliği
Acıbadem  Özel Koruma Güvenliği