slider bg slider bg slider art Şirketimiz, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu hizmetleri en yüksek standartlarda sunarken, Türkiye'nin bilinen en büyük özel güvenlik şirketi olmayı hedefleyen yenilikçi ve güvenilir bir kuruluştur. slider art BİZİMLE GÜVENDESİNİZ!

Profesyonel PLAZA Güvenliği

GROUP 34 Güvenlik A.Ş.'nin profesyonel ve deneyimli özel güvenlik personeli, korunmasını istediğiniz plaza yaşam alanlarını ve çevreyi denetleyecektir. Olası güvenlik açıklarını belirleyin. Size danışarak ve fikirlerinizi alarak, güçlendirilmesi gereken alanları keşfedecektir.

Yaşam alanınızı 7/24 izlemek için iç ve dış kamera sistemlerini kullanır. Huzurlu ve güvenli bir yaşam sürmek için yangın, hırsızlık gibi olaylar meydana gelebilir. Bu eylemler için gerekli önlemleri firmamızdan gönül rahatlığıyla alabilirsnz.

Tüm operasyonel denetimler belge ve belgelerimizi 15 günde bir müşterilerimize raporlayarak meydanın güvenlik hizmetleri hakkında detaylı bilgi aktarmaktadır. Sorunlar ve sorunlar çözülmekte, müşteri şikayet ve önerileri değerlendirilerek çözüme kavuşturulmaktadır. Bu süreç tüm sözleşmedeki aynı hassasiyet ve ciddiyetle devam eder.

Sürdürülebilir müşteri ilişkilerimiz firmamızın felsefesidir. Bu nedenle kurumumuza inanan tüm müşterilerimiz bizim için önemli ve değerlidir. Birlikte çalışmayı umuyoruz. .

Müşteri temsilcilerimiz her zaman hizmetinizdedir.

Hizmet Talepleriniz İçin Bizi Hemen Arayın!

0 212 590 34 90

Anadolu Yakası

0 216 657 07 56