Fabrika – Tesis Güvenliği

Fabrika güvenlik hizmetlerinde teknolojik alt yapı desteği ve eğitimli personel ile entegre fabrika ve tesis güvenliği sunmaktayız.

 Fabrikalar, Üretim alanları, tesisler maksimum güvenlik gerektiren hizmet alanlarıdır. Fabrika güvenlik şirketi olarak bizler; Keşif, risk analizi, fiyatlandırma, ön protokol, personel ve teçhizat seçimi aşamalarından sonra Sözleşme aşamaları ile hizmet alımı gerçekleştirilmektedir.

Fabrika güvenliği için seçilen personel eğitimleri proje aşamasında görev yeri eğitimi ile desteklenerek Güvenlik Görevlileri hizmet iş başı yapılır. Operasyon departmanımız tarafından program dahilinde haftalık 1 gündüz – 1 gece denetim hizmeti ile proje yoklaması şeklinde denetimi yapılır.

Yapılan tüm operasyonel denetimler müşterilerimize belge ve evrakları ile 15 günde 1 defa raporlanarak güvenlik hizmetleri hakkında detaylı bilgi aktarılır.Aksaklık ve sorunlar çözümlenir,müşteri şikayet ve önerileri değerlendirilir ve çözülür.Bu süreç sözleşme süresince aynı hassasiyet ve ciddiyette devam eder.

Güvenlik Operasyon Birimleri

 1. Cctv kontrolü
 2. Merkezden izleme
 3. Giriş çıkış kontrolü
 4. İç ve dış devriye
 5. Tur kontrol sistemi
 6. Resepsiyon ve refekat
 7. Kayıt altına alma-izleme

PROJE ANALİZİ

 1. Projenin tanımı
 2. Fiziki tedbirler
 3. Giriş-çıkış prosedürleri
 4. Güvenlik sistemleri
 5. Alarm sitemleri
 6. Risk analizi

Fabrika Güvenliği hizmetlerimiz

Fabrika Güvenlik Sözleşmesi

Fabrika Güvenlik Hizmetleri