slider bg slider bg slider art Şirketimiz, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu hizmetleri en yüksek standartlarda sunarken, Türkiye'nin bilinen en büyük özel güvenlik şirketi olmayı hedefleyen yenilikçi ve güvenilir bir kuruluştur. slider art BİZİMLE GÜVENDESİNİZ!

Profesyonel FABRİKA Güvenliği

Fabrika güvenlik hizmeti firmamız tarafından verilen başlıca özel güvenlik hizmetlerinden biridir. Fabrika güvenlik hizmetimiz öncelikle iş yeri keşfi, risk analizi, fiyatlandırma, ön anlaşma, personel ve ekipman seçimi, hizmet alımı aşamalarından geçer.

Elbette tüm bu aşamalar ISO 9001:2008 kalite standardına uygun olarak hazırlanmaktadır.

Fabrika güvenliği GRUP 34 Özel Güvenlik AŞ'nin deneyimli özel güvenlik personeli tarafından fiziki ve teknik olarak sağlanmaktadır. Bina giriş ve çıkışlarını kontrol etmek için manuel ve kapı dedektörleri ve güvenlik kameraları kullanın ve temel önlemleri en doğru şekilde alın. Tesislerin, tesis çalışanlarının, kendi güvenliği için tesis çevresinde de araştırma yapılır, alanın kapsamlı analizi yapılarak ve gerekli önleyici tedbirler alınmaktadır.

Müşterilerimizin gereksinimleri ve fabrika, depo ve depolarda tespit edilen güvenlik açıkları dikkate alınarak GROUP 34 Özel Güvenlik çalışanları çeşitli tehditlere karşı hazırlıklıdır. Temel amacımız sabotaj, yangın, hırsızlık, zorla işten çıkarma gibi tesise ve tesisteki üretime zarar verebilecek tüm olayların önüne geçmektir.

Hizmet Talepleriniz İçin Bizi Hemen Arayın!

0 212 590 34 90

Anadolu Yakası

0 216 657 07 56