slider bg slider bg slider art Şirketimiz, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu hizmetleri en yüksek standartlarda sunarken, Türkiye'nin bilinen en büyük özel güvenlik şirketi olmayı hedefleyen yenilikçi ve güvenilir bir kuruluştur. slider art BİZİMLE GÜVENDESİNİZ!

Profesyonel ORGANİZASYON Güvenliği

Kurumsal güvenlik hizmeti profesyonellik ve deneyim gerektiren bir hizmettir. Her kesimden katılımcı bu organizasyonlara katılmıştır ve verdiğimiz hizmetlerden bazıları aşağıdaki gibidir. Sergi, konser, yarışma, yarışma, defile, sergi ve seminer gibi organizasyonlar kalabalık bir ortam olarak üst düzeyde güvenliğin sağlanması gereken yerlerdir. Grup 34 güvenlik şirketimiz uzun yıllardır organizasyon hizmetleri vermekte olup, çeşitli organizasyonlarda üst düzey hizmetleri ile müşterilerinin beğenisini kazanmıştır.

Organizasyonel güvenlik açısından, güvenlik risk analizi, koruma planı hazırlama, koruma ve gözetim, devriye, arama yönlendirme, silahlı koruma faaliyetleri de dahil olmak üzere İstanbul'un her alanında tüm taleplerinizi desteklemek için profesyonel ekipler ve ekipmanlar kullanıyoruz.

Hizmet Talepleriniz İçin Bizi Hemen Arayın!

0 212 590 34 90

Anadolu Yakası

0 216 657 07 56