Semtler

Bağcılar Güvenlik Şirketleri

Bizler Bağcılar  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Bağcılar  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Bağcılar  Avm Güvenliği
Bağcılar  Otel Güvenliği
Bağcılar  Plaza Güvenliği
Bağcılar  Holding Güvenliği
Bağcılar  İş Merkezi Güvenliği
Bağcılar  Site Güvenliği
Bağcılar  Villa Güvenliği
Bağcılar  Konut Güvenliği
Bağcılar  Fuar Güvenliği
Bağcılar  Dershane Güvenliği
Bağcılar  Cafe Güvenliği
Bağcılar  Restaurant Güvenliği
Bağcılar  Hastane Güvenliği
Bağcılar  Sosyal Tesis Güvenliği
Bağcılar  Depo Güvenliği
Bağcılar  Antrepo Güvenliği
Bağcılar  İnşaat Güvenliği
Bağcılar  Şantiye Güvenliği
Bağcılar  Festival Güvenliği
Bağcılar  Organizasyon Güvenliği
Bağcılar  Stand Güvenliği
Bağcılar  Fabrika Güvenliği
Bağcılar  Market Güvenliği
Bağcılar  Mağaza Güvenliği
Bağcılar  Banka Güvenliği
Bağcılar  Okul Güvenliği
Bağcılar  Özel Koruma Güvenliği