Semtler

Cevizlibağ Güvenlik Şirketleri

Cevizlibağ  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Cevizlibağ  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Cevizlibağ  Avm Güvenliği
Cevizlibağ  Otel Güvenliği
Cevizlibağ  Plaza Güvenliği
Cevizlibağ  Holding Güvenliği
Cevizlibağ  İş Merkezi Güvenliği
Cevizlibağ  Site Güvenliği
Cevizlibağ  Villa Güvenliği
Cevizlibağ  Konut Güvenliği
Cevizlibağ  Fuar Güvenliği
Cevizlibağ  Dershane Güvenliği
Cevizlibağ  Cafe Güvenliği
Cevizlibağ  Restaurant Güvenliği
Cevizlibağ  Hastane Güvenliği
Cevizlibağ  Sosyal Tesis Güvenliği
Cevizlibağ  Depo Güvenliği
Cevizlibağ  Antrepo Güvenliği
Cevizlibağ  İnşaat Güvenliği
Cevizlibağ  Şantiye Güvenliği
Cevizlibağ  Festival Güvenliği
Cevizlibağ  Organizasyon Güvenliği
Cevizlibağ  Stand Güvenliği
Cevizlibağ  Fabrika Güvenliği
Cevizlibağ  Market Güvenliği
Cevizlibağ  Mağaza Güvenliği
Cevizlibağ  Banka Güvenliği
Cevizlibağ  Okul Güvenliği
Cevizlibağ  Özel Koruma Güvenliği