Semtler

Eyüp Güvenlik Şirketleri

Eyüp  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Eyüp  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Eyüp  Avm Güvenliği
Eyüp  Otel Güvenliği
Eyüp  Plaza Güvenliği
Eyüp  Holding Güvenliği
Eyüp  İş Merkezi Güvenliği
Eyüp  Site Güvenliği
Eyüp  Villa Güvenliği
Eyüp  Konut Güvenliği
Eyüp  Fuar Güvenliği
Eyüp  Dershane Güvenliği
Eyüp  Cafe Güvenliği
Eyüp  Restaurant Güvenliği
Eyüp  Hastane Güvenliği
Eyüp  Sosyal Tesis Güvenliği
Eyüp  Depo Güvenliği
Eyüp  Antrepo Güvenliği
Eyüp  İnşaat Güvenliği
Eyüp  Şantiye Güvenliği
Eyüp  Festival Güvenliği
Eyüp  Organizasyon Güvenliği
Eyüp  Stand Güvenliği
Eyüp  Fabrika Güvenliği
Eyüp  Market Güvenliği
Eyüp  Mağaza Güvenliği
Eyüp  Banka Güvenliği
Eyüp  Okul Güvenliği
Eyüp  Özel Koruma Güvenliği