Semtler

Fulya Güvenlik Şirketleri

Fulya  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Fulya  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Fulya  Avm Güvenliği
Fulya  Otel Güvenliği
Fulya  Plaza Güvenliği
Fulya  Holding Güvenliği
Fulya  İş Merkezi Güvenliği
Fulya  Site Güvenliği
Fulya  Villa Güvenliği
Fulya  Konut Güvenliği
Fulya  Fuar Güvenliği
Fulya  Dershane Güvenliği
Fulya  Cafe Güvenliği
Fulya  Restaurant Güvenliği
Fulya  Hastane Güvenliği
Fulya  Sosyal Tesis Güvenliği
Fulya  Depo Güvenliği
Fulya  Antrepo Güvenliği
Fulya  İnşaat Güvenliği
Fulya  Şantiye Güvenliği
Fulya  Festival Güvenliği
Fulya  Organizasyon Güvenliği
Fulya  Stand Güvenliği
Fulya  Fabrika Güvenliği
Fulya  Market Güvenliği
Fulya  Mağaza Güvenliği
Fulya  Banka Güvenliği
Fulya  Okul Güvenliği
Fulya  Özel Koruma Güvenliği