Semtler

Çobançeşme Güvenlik Şirketleri

Çobançeşme  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Çobançeşme  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Çobançeşme  Avm Güvenliği
Çobançeşme  Otel Güvenliği
Çobançeşme  Plaza Güvenliği
Çobançeşme  Holding Güvenliği
Çobançeşme  İş Merkezi Güvenliği
Çobançeşme  Site Güvenliği
Çobançeşme  Villa Güvenliği
Çobançeşme  Konut Güvenliği
Çobançeşme  Fuar Güvenliği
Çobançeşme  Dershane Güvenliği
Çobançeşme  Cafe Güvenliği
Çobançeşme  Restaurant Güvenliği
Çobançeşme  Hastane Güvenliği
Çobançeşme  Sosyal Tesis Güvenliği
Çobançeşme  Depo Güvenliği
Çobançeşme  Antrepo Güvenliği
Çobançeşme  İnşaat Güvenliği
Çobançeşme  Şantiye Güvenliği
Çobançeşme  Festival Güvenliği
Çobançeşme  Organizasyon Güvenliği
Çobançeşme  Stand Güvenliği
Çobançeşme  Fabrika Güvenliği
Çobançeşme  Market Güvenliği
Çobançeşme  Mağaza Güvenliği
Çobançeşme  Banka Güvenliği
Çobançeşme  Okul Güvenliği
Çobançeşme  Özel Koruma Güvenliği