Semtler

Bakırköy Güvenlik Şirketleri

 Kurumumuz Bakırköy bölgesinde  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Bakırköy  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Bakırköy  Avm Güvenliği
Bakırköy  Otel Güvenliği
Bakırköy  Plaza Güvenliği
Bakırköy  Holding Güvenliği
Bakırköy  İş Merkezi Güvenliği
Bakırköy  Site Güvenliği
Bakırköy  Villa Güvenliği
Bakırköy  Konut Güvenliği
Bakırköy  Fuar Güvenliği
Bakırköy  Dershane Güvenliği
Bakırköy  Cafe Güvenliği
Bakırköy  Restaurant Güvenliği
Bakırköy  Hastane Güvenliği
Bakırköy  Sosyal Tesis Güvenliği
Bakırköy  Depo Güvenliği
Bakırköy  Antrepo Güvenliği
Bakırköy  İnşaat Güvenliği
Bakırköy  Şantiye Güvenliği
Bakırköy  Festival Güvenliği
Bakırköy  Organizasyon Güvenliği
Bakırköy  Stand Güvenliği
Bakırköy  Fabrika Güvenliği
Bakırköy  Market Güvenliği
Bakırköy  Mağaza Güvenliği
Bakırköy  Banka Güvenliği
Bakırköy  Okul Güvenliği
Bakırköy  Özel Koruma Güvenliği