Semtler

Cihangir Güvenlik Şirketleri

Cihangir  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Cihangir  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Cihangir  Avm Güvenliği
Cihangir  Otel Güvenliği
Cihangir  Plaza Güvenliği
Cihangir  Holding Güvenliği
Cihangir  İş Merkezi Güvenliği
Cihangir  Site Güvenliği
Cihangir  Villa Güvenliği
Cihangir  Konut Güvenliği
Cihangir  Fuar Güvenliği
Cihangir  Dershane Güvenliği
Cihangir  Cafe Güvenliği
Cihangir  Restaurant Güvenliği
Cihangir  Hastane Güvenliği
Cihangir  Sosyal Tesis Güvenliği
Cihangir  Depo Güvenliği
Cihangir  Antrepo Güvenliği
Cihangir  İnşaat Güvenliği
Cihangir  Şantiye Güvenliği
Cihangir  Festival Güvenliği
Cihangir  Organizasyon Güvenliği
Cihangir  Stand Güvenliği
Cihangir  Fabrika Güvenliği
Cihangir  Market Güvenliği
Cihangir  Mağaza Güvenliği
Cihangir  Banka Güvenliği
Cihangir  Okul Güvenliği
Cihangir  Özel Koruma Güvenliği