Semtler

Eminönü Güvenlik Şirketleri

Eminönü  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Eminönü  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Eminönü  Avm Güvenliği
Eminönü  Otel Güvenliği
Eminönü  Plaza Güvenliği
Eminönü  Holding Güvenliği
Eminönü  İş Merkezi Güvenliği
Eminönü  Site Güvenliği
Eminönü  Villa Güvenliği
Eminönü  Konut Güvenliği
Eminönü  Fuar Güvenliği
Eminönü  Dershane Güvenliği
Eminönü  Cafe Güvenliği
Eminönü  Restaurant Güvenliği
Eminönü  Hastane Güvenliği
Eminönü  Sosyal Tesis Güvenliği
Eminönü  Depo Güvenliği
Eminönü  Antrepo Güvenliği
Eminönü  İnşaat Güvenliği
Eminönü  Şantiye Güvenliği
Eminönü  Festival Güvenliği
Eminönü  Organizasyon Güvenliği
Eminönü  Stand Güvenliği
Eminönü  Fabrika Güvenliği
Eminönü  Market Güvenliği
Eminönü  Mağaza Güvenliği
Eminönü  Banka Güvenliği
Eminönü  Okul Güvenliği
Eminönü  Özel Koruma Güvenliği