Semtler

Florya Güvenlik Şirketleri

Florya  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Florya  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Florya  Avm Güvenliği
Florya  Otel Güvenliği
Florya  Plaza Güvenliği
Florya  Holding Güvenliği
Florya  İş Merkezi Güvenliği
Florya  Site Güvenliği
Florya  Villa Güvenliği
Florya  Konut Güvenliği
Florya  Fuar Güvenliği
Florya  Dershane Güvenliği
Florya  Cafe Güvenliği
Florya  Restaurant Güvenliği
Florya  Hastane Güvenliği
Florya  Sosyal Tesis Güvenliği
Florya  Depo Güvenliği
Florya  Antrepo Güvenliği
Florya  İnşaat Güvenliği
Florya  Şantiye Güvenliği
Florya  Festival Güvenliği
Florya  Organizasyon Güvenliği
Florya  Stand Güvenliği
Florya  Fabrika Güvenliği
Florya  Market Güvenliği
Florya  Mağaza Güvenliği
Florya  Banka Güvenliği
Florya  Okul Güvenliği
Florya  Özel Koruma Güvenliği