Semtler

Gebze Güvenlik Şirketleri

Gebze  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Gebze Güvenlik  Firma’ mız 11 yıllık geçmişi ve tüm Marmara çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Gebze ve civarında sunmuş olduğumuz güvenlik hizmetlerimizle sizleri de aramızda görmekten kıvanç duyacağız. Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Gebze  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Gebze  Avm Güvenliği
Gebze  Otel Güvenliği
Gebze  Plaza Güvenliği
Gebze  Holding Güvenliği
Gebze  İş Merkezi Güvenliği
Gebze  Site Güvenliği
Gebze  Villa Güvenliği
Gebze  Konut Güvenliği
Gebze  Fuar Güvenliği
Gebze  Dershane Güvenliği
Gebze  Cafe Güvenliği
Gebze  Restaurant Güvenliği
Gebze  Hastane Güvenliği
Gebze  Sosyal Tesis Güvenliği
Gebze  Depo Güvenliği
Gebze  Antrepo Güvenliği
Gebze  İnşaat Güvenliği
Gebze  Şantiye Güvenliği
Gebze  Festival Güvenliği
Gebze  Organizasyon Güvenliği
Gebze  Stand Güvenliği
Gebze  Fabrika Güvenliği
Gebze  Market Güvenliği
Gebze  Mağaza Güvenliği
Gebze  Banka Güvenliği
Gebze  Okul Güvenliği
Gebze  Özel Koruma Güvenliği