Semtler

Fatih Güvenlik Şirketleri

Fatih  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Fatih  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Fatih  Avm Güvenliği
Fatih  Otel Güvenliği
Fatih  Plaza Güvenliği
Fatih  Holding Güvenliği
Fatih  İş Merkezi Güvenliği
Fatih  Site Güvenliği
Fatih  Villa Güvenliği
Fatih  Konut Güvenliği
Fatih  Fuar Güvenliği
Fatih  Dershane Güvenliği
Fatih  Cafe Güvenliği
Fatih  Restaurant Güvenliği
Fatih  Hastane Güvenliği
Fatih  Sosyal Tesis Güvenliği
Fatih  Depo Güvenliği
Fatih  Antrepo Güvenliği
Fatih  İnşaat Güvenliği
Fatih  Şantiye Güvenliği
Fatih  Festival Güvenliği
Fatih  Organizasyon Güvenliği
Fatih  Stand Güvenliği
Fatih  Fabrika Güvenliği
Fatih  Market Güvenliği
Fatih  Mağaza Güvenliği
Fatih  Banka Güvenliği
Fatih  Okul Güvenliği
Fatih  Özel Koruma Güvenliği