Semtler

Güvenlik Firmaları Hadımköy

 Hadımköy  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.
Hadımköy  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Hadımköy  Avm Güvenliği
Hadımköy  Otel Güvenliği
Hadımköy  Plaza Güvenliği
Hadımköy  Holding Güvenliği
Hadımköy  İş Merkezi Güvenliği
Hadımköy  Site Güvenliği
Hadımköy  Villa Güvenliği
Hadımköy  Konut Güvenliği
Hadımköy  Fuar Güvenliği
Hadımköy  Dershane Güvenliği
Hadımköy  Cafe Güvenliği
Hadımköy  Restaurant Güvenliği
Hadımköy  Hastane Güvenliği
Hadımköy  Sosyal Tesis Güvenliği
Hadımköy  Depo Güvenliği
Hadımköy  Antrepo Güvenliği
Hadımköy  İnşaat Güvenliği
Hadımköy  Şantiye Güvenliği
Hadımköy  Festival Güvenliği
Hadımköy  Organizasyon Güvenliği
Hadımköy  Stand Güvenliği
Hadımköy  Fabrika Güvenliği
Hadımköy  Market Güvenliği
Hadımköy  Mağaza Güvenliği
Hadımköy  Banka Güvenliği
Hadımköy  Okul Güvenliği
Hadımköy  Özel Koruma Güvenliği