slider bg slider bg slider art Şirketimiz, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu hizmetleri en yüksek standartlarda sunarken, Türkiye'nin bilinen en büyük özel güvenlik şirketi olmayı hedefleyen yenilikçi ve güvenilir bir kuruluştur. slider art BİZİMLE GÜVENDESİNİZ!
GROUP 34 GÜVENLİK FİRMASI KİMDİR ?
GROUP 34, 2008 yılında kurulmuş ve özel güvenlik hizmet sektörünün kurumsallaşmasına yönelik altyapı projesini tamamlamış ve yatırım portföyüne yeni müşteriler katarak büyümesini sürdürmektedir. Kuruluşumuz, sektöründe en önemli konu olan sürdürülebilir müşteri memnuniyetini oluşturmakta, birçok müşterisi ile sözleşmelerinin devamlılığını sağlayarak uzun vadeli hizmetler sunmaktadır.

Kuruluşumuz, 2004 yılında AB yasalarına uyum süreci ile yasallaştırılan sektörümüzde 5188 sayılı yasanın gereklerini istisnasız karşılamaktadır. Kamu ve özel sektörde özel güvenlik hizmetleri alanında hizmet veren şirketimiz, birçok lider markaya, kamu kurum ve kuruluşlarına, alışveriş merkezlerine, hastanelere, fabrika ve ticaret merkezlerine, sergi, konferans, toplu konut, konser ve organizasyonlara hizmet vermektedir. bu alan ve daha birçok yaşam alanı.

GROUP34 Güvenlik Hizmetleri, yalnızca profesyonel çalışanların, dikkatli planlamaların ve nitelikli hizmet kuruluşlarının müşterilerine profesyonel hizmet sunabileceğine inanmakla birlikte, elde ettiği kazancı doğru finansal planlama-uygulamaya uygulayan bir şirket olmaktır ve bu doğru olan tek şirkettir. iş kuralları. GROUP34 güvenlik hizmeti, kaliteli ekonomik hizmetleri ve profesyonel çalışanları ile çözüm ortağınız olmayı, müşteri memnuniyetini ilke edinerek daha güvenli bir ortamda çalışmanızı ve yaşamanızı sağlamayı amaçlamaktadır.
VİZYONUMUZ
Güvenlik Şirketimizin hedefi, müşteri memnuniyetini sürekli göz önünde bulundurarak, sektör reformu ve gelişimi alanında gerekli sorumlulukları alarak, güvenilirlik ve sürekli hizmet anlayışı ile sektör lideri olmak, her yıl büyüyen bir özel güvenlik şirketi olmaktır.
MİSYONUMUZ
Şirketimiz, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu hizmetleri en yüksek standartlarda sunarken, Türkiye'nin bilinen en büyük özel güvenlik şirketi olmayı hedefleyen yenilikçi ve güvenilir bir kuruluştur.

Hizmet Talepleriniz İçin Bizi Hemen Arayın!

0 212 590 34 90

Anadolu Yakası

0 216 657 07 56