Semtler

Çağlayan Güvenlik Şirketleri

Çağlayan  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Çağlayan  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Çağlayan  Avm Güvenliği
Çağlayan  Otel Güvenliği
Çağlayan  Plaza Güvenliği
Çağlayan  Holding Güvenliği
Çağlayan  İş Merkezi Güvenliği
Çağlayan  Site Güvenliği
Çağlayan  Villa Güvenliği
Çağlayan  Konut Güvenliği
Çağlayan  Fuar Güvenliği
Çağlayan  Dershane Güvenliği
Çağlayan  Cafe Güvenliği
Çağlayan  Restaurant Güvenliği
Çağlayan  Hastane Güvenliği
Çağlayan  Sosyal Tesis Güvenliği
Çağlayan  Depo Güvenliği
Çağlayan  Antrepo Güvenliği
Çağlayan  İnşaat Güvenliği
Çağlayan  Şantiye Güvenliği
Çağlayan  Festival Güvenliği
Çağlayan  Organizasyon Güvenliği
Çağlayan  Stand Güvenliği
Çağlayan  Fabrika Güvenliği
Çağlayan  Market Güvenliği
Çağlayan  Mağaza Güvenliği
Çağlayan  Banka Güvenliği
Çağlayan  Okul Güvenliği
Çağlayan  Özel Koruma Güvenliği