slider bg slider bg slider art Şirketimiz, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu hizmetleri en yüksek standartlarda sunarken, Türkiye'nin bilinen en büyük özel güvenlik şirketi olmayı hedefleyen yenilikçi ve güvenilir bir kuruluştur. slider art BİZİMLE GÜVENDESİNİZ!

Profesyonel FUAR Güvenliği

İstanbul fuar merkezi başta olmak üzere tüm fuar alanlarında part-time güvenlik hizmeti vermekteyiz. Tüm fuar alanı veya fuardaki münferit stantlar için güvenlik hizmetleri sağlamak için kalifiye çalışanlarımızla birlikte çalışıyoruz. Bize güvenen birçok referansımız ve 10 yıllık adalet tecrübemiz ile adil güvenlik hizmetleri sunmanızı rica ederiz. Tek yapmanız gereken müşteri temsilcimizden randevu almak.

Fuarın güvenlik hizmeti, açılış öncesi gece güvenlik personelinin temini ile başlamakta olup, fuar süresince 24 saat gündüz ve gece güvenlik personeline dayanmaktadır ve fuar sonuna kadar kesintisiz olarak devam etmektedir.

Şirketimiz konser, açılış törenleri ve çeşitli organizasyonlarda güvenlik hizmeti de vermektedir. Hizmet verdiğimiz yerlerde profesyonel ekibimiz yakın koruma, açık alan güvenliği, ziyaretçi takibi vb. işlemleri gerçekleştirecektir.

Hizmet Talepleriniz İçin Bizi Hemen Arayın!

0 212 590 34 90

Anadolu Yakası

0 216 657 07 56