Semtler

Esenyurt Güvenlik Firmaları

Firmamızın Esenyurt bölgesinde bulunan birçok projesiyle beraber Esenyurt’da  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Esenyurt  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Esenyurt  Avm Güvenliği
Esenyurt  Otel Güvenliği
Esenyurt  Plaza Güvenliği
Esenyurt  Holding Güvenliği
Esenyurt  İş Merkezi Güvenliği
Esenyurt  Site Güvenliği
Esenyurt  Villa Güvenliği
Esenyurt  Konut Güvenliği
Esenyurt  Fuar Güvenliği
Esenyurt  Dershane Güvenliği
Esenyurt  Cafe Güvenliği
Esenyurt  Restaurant Güvenliği
Esenyurt  Hastane Güvenliği
Esenyurt  Sosyal Tesis Güvenliği
Esenyurt  Depo Güvenliği
Esenyurt  Antrepo Güvenliği
Esenyurt  İnşaat Güvenliği
Esenyurt  Şantiye Güvenliği
Esenyurt  Festival Güvenliği
Esenyurt  Organizasyon Güvenliği
Esenyurt  Stand Güvenliği
Esenyurt  Fabrika Güvenliği
Esenyurt  Market Güvenliği
Esenyurt  Mağaza Güvenliği
Esenyurt  Banka Güvenliği
Esenyurt  Okul Güvenliği
Esenyurt  Özel Koruma Güvenliği