Semtler

Göztepe Güvenlik Şirketleri

Göztepe  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Göztepe  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Göztepe  Avm Güvenliği
Göztepe  Otel Güvenliği
Göztepe  Plaza Güvenliği
Göztepe  Holding Güvenliği
Göztepe  İş Merkezi Güvenliği
Göztepe  Site Güvenliği
Göztepe  Villa Güvenliği
Göztepe  Konut Güvenliği
Göztepe  Fuar Güvenliği
Göztepe  Dershane Güvenliği
Göztepe  Cafe Güvenliği
Göztepe  Restaurant Güvenliği
Göztepe  Hastane Güvenliği
Göztepe  Sosyal Tesis Güvenliği
Göztepe  Depo Güvenliği
Göztepe  Antrepo Güvenliği
Göztepe  İnşaat Güvenliği
Göztepe  Şantiye Güvenliği
Göztepe  Festival Güvenliği
Göztepe  Organizasyon Güvenliği
Göztepe  Stand Güvenliği
Göztepe  Fabrika Güvenliği
Göztepe  Market Güvenliği
Göztepe  Mağaza Güvenliği
Göztepe  Banka Güvenliği
Göztepe  Okul Güvenliği
Göztepe  Özel Koruma Güvenliği