slider bg slider bg slider art Şirketimiz, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu hizmetleri en yüksek standartlarda sunarken, Türkiye'nin bilinen en büyük özel güvenlik şirketi olmayı hedefleyen yenilikçi ve güvenilir bir kuruluştur. slider art BİZİMLE GÜVENDESİNİZ!

Profesyonel İNŞAAT Güvenliği

Firmamız inşaat güvenliği konusunda uzmanlaşmış olup, köprüler, yollar, barajlar, limanlar, petrol tesisleri, konutlar, alışveriş merkezleri, fabrikalar, hastaneler, okullar ve inşaat sektörlerinin ihtiyaçlarını başarıyla karşılayan bir firmadır.

Grup 34 Özel Güvenlik ve Koruma ekibi olarak, inşaat aşamasından sonra, binanın etüt ve proje aşamalarından sonra, güvenlik faaliyetlerinde, gerekli fizibilite durumu ve risk analizinin belirlenmesi ve gerekli özel güvenlik stratejilerinin oluşturulması sürecini benimsemektedir. prensipte. Kamu inşaat sektöründe ve özel inşaat sektöründe yer almak.

Grup 34 özel güvenlik hizmet ekibi tarafından verilen şantiye ve şantiye güvenliği hizmetlerinde dikkat ettiğimiz bazı hususlar can güvenliği ile yapı malzeme ve ekipmanlarının hırsızlık, soygun, vandalizm, yıkım gibi suç ve eylemlerden korunmasına yöneliktir.

Hizmet Talepleriniz İçin Bizi Hemen Arayın!

0 212 590 34 90

Anadolu Yakası

0 216 657 07 56