Semtler

Bostancı Güvenlik Şirketleri

Bostancı  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Bostancı  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Bostancı  Avm Güvenliği
Bostancı  Otel Güvenliği
Bostancı  Plaza Güvenliği
Bostancı  Holding Güvenliği
Bostancı  İş Merkezi Güvenliği
Bostancı  Site Güvenliği
Bostancı  Villa Güvenliği
Bostancı  Konut Güvenliği
Bostancı  Fuar Güvenliği
Bostancı  Dershane Güvenliği
Bostancı  Cafe Güvenliği
Bostancı  Restaurant Güvenliği
Bostancı  Hastane Güvenliği
Bostancı  Sosyal Tesis Güvenliği
Bostancı  Depo Güvenliği
Bostancı  Antrepo Güvenliği
Bostancı  İnşaat Güvenliği
Bostancı  Şantiye Güvenliği
Bostancı  Festival Güvenliği
Bostancı  Organizasyon Güvenliği
Bostancı  Stand Güvenliği
Bostancı  Fabrika Güvenliği
Bostancı  Market Güvenliği
Bostancı  Mağaza Güvenliği
Bostancı  Banka Güvenliği
Bostancı  Okul Güvenliği
Bostancı  Özel Koruma Güvenliği