slider bg slider bg slider art Şirketimiz, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu hizmetleri en yüksek standartlarda sunarken, Türkiye'nin bilinen en büyük özel güvenlik şirketi olmayı hedefleyen yenilikçi ve güvenilir bir kuruluştur. slider art BİZİMLE GÜVENDESİNİZ!

Profesyonel ŞANTİYE Güvenliği

Firmamız şantiye güvenliği konusunda uzmanlaşmıştır.Köprüler, yollar, barajlar, limanlar, petrol tesisleri, konutlar, alışveriş merkezleri, fabrikalar, hastaneler, okullar ve diğer tesisler ve sanayi sitelerinin site güvenlik hizmetlerini başarıyla karşılayan bir firmadır. İnşaat sektörü bunun içinde faaliyet göstermektedir.

Group 34 Özel Güvenlik ve Koruma ekibi olarak gerekli fizibilite durumu ve risk analizinin belirlenmesi ve gerekli özel güvenlik stratejilerinin oluşturulması ilkelerini benimsemiş, yapısal etüt ve proje aşamasından sonra şantiyeye geçiş yapmıştır. Kamu inşaat sektörü ve özel şantiye sektörünün güvenlik faaliyetlerine katılır.

Büyük şantiyeler gibi karmaşık projelerde profesyonel güvenlik hizmeti vermekte olup, İstanbul ve Marmara bölgelerinde altyapı ve operasyonel yeteneklere sahiptir. Şantiye güvenlik hizmetlerimiz, öncelikle işyeri keşif, risk analizi, fiyatlandırma, ön anlaşma, personel ve ekipman seçimi aşamalarında başlar ve ardından şantiye güvenlik sözleşmesinin çeşitli aşamalarına uygun olarak hizmet satın alır. Elbette tüm bu aşamalar ISO 9001:2008 kalite standardına uygun olarak hazırlanmaktadır.

Şantiye güvenlik seçim personelinin eğitimi, şantiyenin proje aşamasında yerinde eğitim ile desteklenmekte olup, güvenlik personeli görev yapmaktadır. Şantiye güvenlik hizmetlerimiz, plan kapsamında haftada 2 gün-2 gece denetim hizmetleri ve proje denetimleri şeklinde operasyon departmanımız tarafından denetlenmektedir.

Hizmet Talepleriniz İçin Bizi Hemen Arayın!

0 212 590 34 90

Anadolu Yakası

0 216 657 07 56