Semtler

Bayrampaşa Güvenlik Şirketleri

Bayrampaşa  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Bayrampaşa  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Bayrampaşa  Avm Güvenliği
Bayrampaşa  Otel Güvenliği
Bayrampaşa  Plaza Güvenliği
Bayrampaşa  Holding Güvenliği
Bayrampaşa  İş Merkezi Güvenliği
Bayrampaşa  Site Güvenliği
Bayrampaşa  Villa Güvenliği
Bayrampaşa  Konut Güvenliği
Bayrampaşa  Fuar Güvenliği
Bayrampaşa  Dershane Güvenliği
Bayrampaşa  Cafe Güvenliği
Bayrampaşa  Restaurant Güvenliği
Bayrampaşa  Hastane Güvenliği
Bayrampaşa  Sosyal Tesis Güvenliği
Bayrampaşa  Depo Güvenliği
Bayrampaşa  Antrepo Güvenliği
Bayrampaşa  İnşaat Güvenliği
Bayrampaşa  Şantiye Güvenliği
Bayrampaşa  Festival Güvenliği
Bayrampaşa  Organizasyon Güvenliği
Bayrampaşa  Stand Güvenliği
Bayrampaşa  Fabrika Güvenliği
Bayrampaşa  Market Güvenliği
Bayrampaşa  Mağaza Güvenliği
Bayrampaşa  Banka Güvenliği
Bayrampaşa  Okul Güvenliği
Bayrampaşa  Özel Koruma Güvenliği