slider bg slider bg slider art Şirketimiz, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu hizmetleri en yüksek standartlarda sunarken, Türkiye'nin bilinen en büyük özel güvenlik şirketi olmayı hedefleyen yenilikçi ve güvenilir bir kuruluştur. slider art BİZİMLE GÜVENDESİNİZ!

Profesyonel AVM Güvenliği

AVM Güvenlik Şirketi Şirketimiz, İstanbul ve Marmara bölgelerindeki altyapısı ve operasyonel insan gücü ile karmaşık projeler için profesyonel güvenlik hizmetleri sunmaktadır. AVM güvenlik hizmetlerimiz, AVM güvenlik sözleşmesinin çeşitli aşamalarına uygun olarak öncelikle iş yeri keşfi, risk analizi, fiyatlandırma, ön anlaşma, personel ve ekipman seçimi ve satın alma hizmetleri aşamalarından geçmektedir. Elbette tüm bu aşamalar ISO 9001:2008 kalite standardına uygun olarak hazırlanmaktadır. .

AVM güvenliği konusunda firmamız uzmanlaşmış bir güvenlik firmasıdır; AVM ve mağazalarda ve diğer tesislerde iş ihtiyaçlarına göre hizmet verir, gerekli önlemleri alarak işletmeyi, çalışanlarını, müşterilerini ve ziyaretçilerini çeşitli tehditlerden korur ve kapsamlı Güvenlik ağı oluştururuz. .

Hizmet Talepleriniz İçin Bizi Hemen Arayın!

0 212 590 34 90

Anadolu Yakası

0 216 657 07 56