Semtler

Gayrettepe Güvenlik Şirketleri

Gayrettepe  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Gayrettepe  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Gayrettepe  Avm Güvenliği
Gayrettepe  Otel Güvenliği
Gayrettepe  Plaza Güvenliği
Gayrettepe  Holding Güvenliği
Gayrettepe  İş Merkezi Güvenliği
Gayrettepe  Site Güvenliği
Gayrettepe  Villa Güvenliği
Gayrettepe  Konut Güvenliği
Gayrettepe  Fuar Güvenliği
Gayrettepe  Dershane Güvenliği
Gayrettepe  Cafe Güvenliği
Gayrettepe  Restaurant Güvenliği
Gayrettepe  Hastane Güvenliği
Gayrettepe  Sosyal Tesis Güvenliği
Gayrettepe  Depo Güvenliği
Gayrettepe  Antrepo Güvenliği
Gayrettepe  İnşaat Güvenliği
Gayrettepe  Şantiye Güvenliği
Gayrettepe  Festival Güvenliği
Gayrettepe  Organizasyon Güvenliği
Gayrettepe  Stand Güvenliği
Gayrettepe  Fabrika Güvenliği
Gayrettepe  Market Güvenliği
Gayrettepe  Mağaza Güvenliği
Gayrettepe  Banka Güvenliği
Gayrettepe  Okul Güvenliği
Gayrettepe  Özel Koruma Güvenliği