Semtler

Ataköy Güvenlik Şirketleri

Firmamız Ataköy  güvenlik şirketi, olarak sizlere özel güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Ataköy  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Ataköy  Avm Güvenliği
Ataköy  Otel Güvenliği
Ataköy  Plaza Güvenliği
Ataköy  Holding Güvenliği
Ataköy  İş Merkezi Güvenliği
Ataköy  Site Güvenliği
Ataköy  Villa Güvenliği
Ataköy  Konut Güvenliği
Ataköy  Fuar Güvenliği
Ataköy  Dershane Güvenliği
Ataköy  Cafe Güvenliği
Ataköy  Restaurant Güvenliği
Ataköy  Hastane Güvenliği
Ataköy  Sosyal Tesis Güvenliği
Ataköy  Depo Güvenliği
Ataköy  Antrepo Güvenliği
Ataköy  İnşaat Güvenliği
Ataköy  Şantiye Güvenliği
Ataköy  Festival Güvenliği
Ataköy  Organizasyon Güvenliği
Ataköy  Stand Güvenliği
Ataköy  Fabrika Güvenliği
Ataköy  Market Güvenliği
Ataköy  Mağaza Güvenliği
Ataköy  Banka Güvenliği
Ataköy  Okul Güvenliği
Ataköy  Özel Koruma Güvenliği