slider bg slider bg slider art Şirketimiz, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu hizmetleri en yüksek standartlarda sunarken, Türkiye'nin bilinen en büyük özel güvenlik şirketi olmayı hedefleyen yenilikçi ve güvenilir bir kuruluştur. slider art BİZİMLE GÜVENDESİNİZ!

Profesyonel SİTE Güvenliği

Toplu konutlarda eksiksiz ve etkin bir güvenlik hizmet sistemi kurmak, site ve arsa giriş çıkışlarını kontrol etmeye devam etmek, toplu konut ve konut arazilerinde devriye gezmeye devam etmek, popüler olan yerlere girişleri engellemek, site sakinlerinin, misafirlerin güvenliğini sağlamak.

Şirketimiz tarafından sağlanan site güvenliği, hırsızlık, terör, apartman ve binalara yönelik saldırılar gibi tehditlere yönelik tehdit ve güvenlik analizleri yapılmaktadır. Bu site güvenlik testi ile site güvenlik açıkları belirlendikten sonra gerekli sayıda personel temin edilir. Proje, Konut Yönetim Bürosu veya site yönetim birimi tarafından kabul edilirse, site güvenlik belgesi yoksa gerekli yerlere başvuru yapılarak site güvenlik belgesi alınır ve valiliğin izni ile fiziki güvenlik hizmetleri en hızlı şekilde başlatılır.

GROUP 34 ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ özel site güvenlik planı çerçevesinde; personelimiz, şirketimizin iç güvenlik eğitimleri ile bu teknik ekipmanları basit bir şekilde kullanmak için personelimizin uzmanlığını kazanmış ve özel site güvenlik hizmetlerini profesyonel olarak yürütmüştür. , İnsan gücü ve teknoloji kullanımı ile evinizi, ailenizi ve tüm site sakinlerinizi güvende hissettirecektir.

Hizmet Talepleriniz İçin Bizi Hemen Arayın!

0 212 590 34 90

Anadolu Yakası

0 216 657 07 56