slider bg slider bg slider art Şirketimiz, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu hizmetleri en yüksek standartlarda sunarken, Türkiye'nin bilinen en büyük özel güvenlik şirketi olmayı hedefleyen yenilikçi ve güvenilir bir kuruluştur. slider art BİZİMLE GÜVENDESİNİZ!

Profesyonel STAND Güvenliği

Stand güvenlik hizmetimiz profesyonel hizmetlerimizin özel güvenlik alanlarından biridir. Stant keşif, risk analizi, fiyatlandırma, personel ve ekipman seçimi aşamalarından sonra stant güvenlik projesinin stant güvenlik sözleşmesi aşaması ile birlikte hizmet alımı gerçekleştirilir. Elbette tüm bu aşamalar ISO 9001:2008 kalite standardına uygun olarak hazırlanmaktadır.

Stant güvenliği projesinde personel eğitimi fuarda yerinde eğitim ile desteklenmekte olup, firmamızın güvenlik personeli görev yapmaktadır. Stand güvenlik hizmetlerimiz işletme departmanımız tarafından proje denetimleri şeklinde gözden geçirilmekte olup, denetim hizmetleri planlandığı şekilde haftada 2 gün-2 gece olarak verilmektedir.

Stant güvenliği hizmetinde, müşterinin istediği zaman aralığında tüm operasyon denetimleri bir kez raporlanmakta, müşterinin gereksinimlerini karşılayan belge ve belgeler sağlanmakta ve detaylı bilgi aktarılmaktadır. Arıza ve sorunlar giderilir, müşteri şikayet ve önerileri değerlendirilerek çözüme kavuşturulur. Bu süreç sözleşme boyunca aynı hassasiyet ve ciddiyetle devam eder.

Stand Güvenlik Operasyon Birimleri
Cctv kontrolü
Merkezden izleme
Giriş çıkış kontrolü
İç ve dış devriye
Tur kontrol sistemi
Resepsiyon ve refekat
Kayıt altına alma-izleme

Hizmet Talepleriniz İçin Bizi Hemen Arayın!

0 212 590 34 90

Anadolu Yakası

0 216 657 07 56