Semtler

Güngören Güvenlik Şirketleri

Güngören  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Güngören  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Güngören  Avm Güvenliği
Güngören  Otel Güvenliği
Güngören  Plaza Güvenliği
Güngören  Holding Güvenliği
Güngören  İş Merkezi Güvenliği
Güngören  Site Güvenliği
Güngören  Villa Güvenliği
Güngören  Konut Güvenliği
Güngören  Fuar Güvenliği
Güngören  Dershane Güvenliği
Güngören  Cafe Güvenliği
Güngören  Restaurant Güvenliği
Güngören  Hastane Güvenliği
Güngören  Sosyal Tesis Güvenliği
Güngören  Depo Güvenliği
Güngören  Antrepo Güvenliği
Güngören  İnşaat Güvenliği
Güngören  Şantiye Güvenliği
Güngören  Festival Güvenliği
Güngören  Organizasyon Güvenliği
Güngören  Stand Güvenliği
Güngören  Fabrika Güvenliği
Güngören  Market Güvenliği
Güngören  Mağaza Güvenliği
Güngören  Banka Güvenliği
Güngören  Okul Güvenliği
Güngören  Özel Koruma Güvenliği