Semtler

Levent Güvenlik Şirketleri

Levent  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Levent  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Levent  Avm Güvenliği
Levent  Otel Güvenliği
Levent  Plaza Güvenliği
Levent  Holding Güvenliği
Levent  İş Merkezi Güvenliği
Levent  Site Güvenliği
Levent  Villa Güvenliği
Levent  Konut Güvenliği
Levent  Fuar Güvenliği
Levent  Dershane Güvenliği
Levent  Cafe Güvenliği
Levent  Restaurant Güvenliği
Levent  Hastane Güvenliği
Levent  Sosyal Tesis Güvenliği
Levent  Depo Güvenliği
Levent  Antrepo Güvenliği
Levent  İnşaat Güvenliği
Levent  Şantiye Güvenliği
Levent  Festival Güvenliği
Levent  Organizasyon Güvenliği
Levent  Stand Güvenliği
Levent  Fabrika Güvenliği
Levent  Market Güvenliği
Levent  Mağaza Güvenliği
Levent  Banka Güvenliği
Levent  Okul Güvenliği
Levent  Özel Koruma Güvenliği