Semtler

Güvenlik Şirketleri İstanbul

2005 yılında kurulan ve ÖZEL GÜVENLİK ŞİRKETLERİ İSTANBUL, sektöründe kurumsallaşma yönündeki altyapı çalışmalarını tamamlayan GROUP 34  portföyüne kattığı müşterilerle büyümesini sürdürmektedir.

Sektöründe en önemli husus olan sürdürülebilir müşteri memnuniyetini oluşturan kurumumuz birçok müşterisi ile sözleşme devamlılığını sağlayarak uzun süreli hizmetler vermektedir. Kurumumuz, 2004 yılı itibarı ile AB yasaları uyum süreci ile birlikte yasallaşan sektörümüzde 5188 sayılı yasanın gereklerini istisnasız yerine getirmektedir.

Özel güvenlik hizmetleri sektöründe kamu ve özel sektörde hizmet veren kuruluşumuz, kamu kurum ve kuruluşları, alışveriş merkezleri, hastaneler, fabrika ve iş merkezleri, fuar, kongre, toplu konutlar, konserler, organizasyonlar ve daha birçok yaşam alanında güvenlik hizmetini, sektöründe birçok lider markaya sunmaktadır.

GROUP34 güvenlik hizmetleri, müşterilerine profesyonel hizmet sunmanın koşulunun profesyonel kadro, detaylandırılmış planlama ve nitelikli hizmet organizasyonu ile mümkün olduğuna bununda ancak kar eden elde ettiği karı doğru finansal planlama-uygulama ile kullanan bir şirket olmakla mümkün olduğuna ve doğru tek ticari kuralın bu olduğuna inanır.

GROUP34 güvenlik hizmetleri, müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak sizlerin daha güvenli bir ortamda çalışmanızı ve yaşamanızı sağlamak adına kaliteli-ekonomik hizmeti, profesyonel kadroları ile çözüm ortağınız olmayı hedeflemektedir.

Neden Group 34 Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şti.

a-5188 sayılı özel güvenlik yasasının gereklerini istisnasız yerine getirir.

b-Müşterisini artan maliyetler karşısında titizlikle korur.

c-İş kanunu, SSK kanunu ve TC kanunlarının gereklerini eksiksiz yerine getirir. Bu en temel ilkesidir.

d-Güçlü mali yapısıyla müşterisine özel ödeme seçenekleri sunar.

e-Hizmette kullanacağı ekipmanların ve teçhizatın teknolojik gelişmelere uygun olmasına özen gösterir.

f-Yöneticilerini mesleğini seven ve hizmet verimliliğini en üst düzeyde tutacak kişilerden seçer.

g-Müşterisi ile iletişimini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Tüm iletişim araçları 24 saat açıktır.

h-Müşterileri ile belirlenecek gün ve saatlerde koordinasyon/dönem sonu toplantısı yapar ve aylık faaliyetlerini (gerçekleşen-gerçekleşmeyen planları) müşterilerine ayrıntıları ile sunar.

ı-Hizmet aşamalarını, denetleme raporlarını, personel gölge dosyalarını ve SSK-iş kanunu evraklarının tamamını belgelendirerek müşterilerine sunar.