Semtler

Beylikdüzünde Güvenlik Şirketleri

Kurumumuz Beylikdüzü  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Beylikdüzü  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Beylikdüzü  Avm Güvenliği
Beylikdüzü  Otel Güvenliği
Beylikdüzü  Plaza Güvenliği
Beylikdüzü  Holding Güvenliği
Beylikdüzü  İş Merkezi Güvenliği
Beylikdüzü  Site Güvenliği
Beylikdüzü  Villa Güvenliği
Beylikdüzü  Konut Güvenliği
Beylikdüzü  Fuar Güvenliği
Beylikdüzü  Dershane Güvenliği
Beylikdüzü  Cafe Güvenliği
Beylikdüzü  Restaurant Güvenliği
Beylikdüzü  Hastane Güvenliği
Beylikdüzü  Sosyal Tesis Güvenliği
Beylikdüzü  Depo Güvenliği
Beylikdüzü  Antrepo Güvenliği
Beylikdüzü  İnşaat Güvenliği
Beylikdüzü  Şantiye Güvenliği
Beylikdüzü  Festival Güvenliği
Beylikdüzü  Organizasyon Güvenliği
Beylikdüzü  Stand Güvenliği
Beylikdüzü  Fabrika Güvenliği
Beylikdüzü  Market Güvenliği
Beylikdüzü  Mağaza Güvenliği
Beylikdüzü  Banka Güvenliği
Beylikdüzü  Okul Güvenliği
Beylikdüzü  Özel Koruma Güvenliği