Özel Güvenlik Hizmetleri

Group 34 özel güvenlik hizmetleri, müşterilerine profesyonel Güvenlik hizmeti sunmanın koşulunun profesyonel kadro, detaylandırılmış planlama ve nitelikli hizmet organizasyonu ile mümkün olduğuna inanır.

Güvenlik Hizmetleri firmamız, müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak sizlerin daha güvenli bir ortamda çalışmanızı ve yaşamanızı sağlamak adına kaliteli-ekonomik hizmeti sunarak, profesyonel kadroları ile çözüm ortağınız olmayı hedeflemektedir.

5188 sayılı kanun ve yönetmeliğin 3. maddesinde belirtildiği üzere siz müşterilerimizin Özel Güvenlik Hizmeti alabilmeniz için Özel güvenlik çalıştırma yada hizmet alma belgesine sahip olmanız gerekmektedir. Belgenizi henüz almamış iseniz firmamız evrak-başvuru  aşamalarının tamamında size yardımcı olacaktır.

Hizmet alım aşamasına geçildiğinde, yönetmeliğin 12.maddesine göre koruma ve güvenlik planının hazırlanması ve sözleşme ve onay alınma işleminin yapılması yine tarafımızca yapılmaktadır.

5188 sayılı kanun ve yönetmeliğin 11. maddesine göre hizmette görev alan personellerin Özel güvenlik çalışma izin belgeli (Kimlik Kartı) olmaları gerekmektedir. Firmamız personel seçiminde bu hususa maksimum özen göstermekte ve görev verdiği personellerin belgelerini titizlikle takip etmektedir. 21. maddede belirtilen zorunlu mali mesuliyet sigortası her personel için eksiksiz yapılmakta ve özel güvenlik şubeye bildirimi günlük takip edilmektedir.

—————————————————————————————————————————————–

Hizmetler..

Fiziki güvenlik

Vip koruma

Silahlı güvenlik

Transfer-Taşıma güvenliği

Organizasyon güvenliği

—————————————————————————————————————————————–

  • Detay ve açıklamalar için lütfen hizmet alanlarının üzerine tıklayınız..

Site ve Konut Güvenliği

Şantiye-İnşaat güvenliği

Fabrika Güvenliği

Plaza-İş merkezi Güvenliği

Fuar ve Organizasyon Güvenliği

Avm Güvenliği

İşyeri/Ofis-Banka güvenliği