Semtler

Yenibosna Güvenlik Şirketleri

Bizler Yenibosna  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Yenibosna  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Yenibosna  Avm Güvenliği
Yenibosna  Otel Güvenliği
Yenibosna  Plaza Güvenliği
Yenibosna  Holding Güvenliği
Yenibosna  İş Merkezi Güvenliği
Yenibosna  Site Güvenliği
Yenibosna  Villa Güvenliği
Yenibosna  Konut Güvenliği
Yenibosna  Fuar Güvenliği
Yenibosna  Dershane Güvenliği
Yenibosna  Cafe Güvenliği
Yenibosna  Restaurant Güvenliği
Yenibosna  Hastane Güvenliği
Yenibosna  Sosyal Tesis Güvenliği
Yenibosna  Depo Güvenliği
Yenibosna  Antrepo Güvenliği
Yenibosna  İnşaat Güvenliği
Yenibosna  Şantiye Güvenliği
Yenibosna  Festival Güvenliği
Yenibosna  Organizasyon Güvenliği
Yenibosna  Stand Güvenliği
Yenibosna  Fabrika Güvenliği
Yenibosna  Market Güvenliği
Yenibosna  Mağaza Güvenliği
Yenibosna  Banka Güvenliği
Yenibosna  Okul Güvenliği
Yenibosna  Özel Koruma Güvenliği