Semtler

Üsküdar Güvenlik Şirketleri

Firmamız Üsküdar  ilçesinde güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Üsküdar  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Üsküdar  Avm Güvenliği
Üsküdar  Otel Güvenliği
Üsküdar  Plaza Güvenliği
Üsküdar  Holding Güvenliği
Üsküdar  İş Merkezi Güvenliği
Üsküdar  Site Güvenliği
Üsküdar  Villa Güvenliği
Üsküdar  Konut Güvenliği
Üsküdar  Fuar Güvenliği
Üsküdar  Dershane Güvenliği
Üsküdar  Cafe Güvenliği
Üsküdar  Restaurant Güvenliği
Üsküdar  Hastane Güvenliği
Üsküdar  Sosyal Tesis Güvenliği
Üsküdar  Depo Güvenliği
Üsküdar  Antrepo Güvenliği
Üsküdar  İnşaat Güvenliği
Üsküdar  Şantiye Güvenliği
Üsküdar  Festival Güvenliği
Üsküdar  Organizasyon Güvenliği
Üsküdar  Stand Güvenliği
Üsküdar  Fabrika Güvenliği
Üsküdar  Market Güvenliği
Üsküdar  Mağaza Güvenliği
Üsküdar  Banka Güvenliği
Üsküdar  Okul Güvenliği
Üsküdar  Özel Koruma Güvenliği