Semtler

Maslak Güvenlik Şirketleri

Maslak  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Maslak  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Maslak  Avm Güvenliği
Maslak  Otel Güvenliği
Maslak  Plaza Güvenliği
Maslak  Holding Güvenliği
Maslak  İş Merkezi Güvenliği
Maslak  Site Güvenliği
Maslak  Villa Güvenliği
Maslak  Konut Güvenliği
Maslak  Fuar Güvenliği
Maslak  Dershane Güvenliği
Maslak  Cafe Güvenliği
Maslak  Restaurant Güvenliği
Maslak  Hastane Güvenliği
Maslak  Sosyal Tesis Güvenliği
Maslak  Depo Güvenliği
Maslak  Antrepo Güvenliği
Maslak  İnşaat Güvenliği
Maslak  Şantiye Güvenliği
Maslak  Festival Güvenliği
Maslak  Organizasyon Güvenliği
Maslak  Stand Güvenliği
Maslak  Fabrika Güvenliği
Maslak  Market Güvenliği
Maslak  Mağaza Güvenliği
Maslak  Banka Güvenliği
Maslak  Okul Güvenliği
Maslak  Özel Koruma Güvenliği