Semtler

Maltepe Güvenlik Şirketleri

Maltepe  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Maltepe  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Maltepe  Avm Güvenliği
Maltepe  Otel Güvenliği
Maltepe  Plaza Güvenliği
Maltepe  Holding Güvenliği
Maltepe  İş Merkezi Güvenliği
Maltepe  Site Güvenliği
Maltepe  Villa Güvenliği
Maltepe  Konut Güvenliği
Maltepe  Fuar Güvenliği
Maltepe  Dershane Güvenliği
Maltepe  Cafe Güvenliği
Maltepe  Restaurant Güvenliği
Maltepe  Hastane Güvenliği
Maltepe  Sosyal Tesis Güvenliği
Maltepe  Depo Güvenliği
Maltepe  Antrepo Güvenliği
Maltepe  İnşaat Güvenliği
Maltepe  Şantiye Güvenliği
Maltepe  Festival Güvenliği
Maltepe  Organizasyon Güvenliği
Maltepe  Stand Güvenliği
Maltepe  Fabrika Güvenliği
Maltepe  Market Güvenliği
Maltepe  Mağaza Güvenliği
Maltepe  Banka Güvenliği
Maltepe  Okul Güvenliği
Maltepe  Özel Koruma Güvenliği