Semtler

Kartal Güvenlik Şirketleri

Kurumumuz Kartal  İlçesindeki projeleri ile beraber güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Kartal  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Kartal  Avm Güvenliği
Kartal  Otel Güvenliği
Kartal  Plaza Güvenliği
Kartal  Holding Güvenliği
Kartal  İş Merkezi Güvenliği
Kartal  Site Güvenliği
Kartal  Villa Güvenliği
Kartal  Konut Güvenliği
Kartal  Fuar Güvenliği
Kartal  Dershane Güvenliği
Kartal  Cafe Güvenliği
Kartal  Restaurant Güvenliği
Kartal  Hastane Güvenliği
Kartal  Sosyal Tesis Güvenliği
Kartal  Depo Güvenliği
Kartal  Antrepo Güvenliği
Kartal  İnşaat Güvenliği
Kartal  Şantiye Güvenliği
Kartal  Festival Güvenliği
Kartal  Organizasyon Güvenliği
Kartal  Stand Güvenliği
Kartal  Fabrika Güvenliği
Kartal  Market Güvenliği
Kartal  Mağaza Güvenliği
Kartal  Banka Güvenliği
Kartal  Okul Güvenliği
Kartal  Özel Koruma Güvenliği