Semtler

Kadıköy Güvenlik Şirketleri

Kadıköy  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Kadıköy  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Kadıköy  Avm Güvenliği
Kadıköy  Otel Güvenliği
Kadıköy  Plaza Güvenliği
Kadıköy  Holding Güvenliği
Kadıköy  İş Merkezi Güvenliği
Kadıköy  Site Güvenliği
Kadıköy  Villa Güvenliği
Kadıköy  Konut Güvenliği
Kadıköy  Fuar Güvenliği
Kadıköy  Dershane Güvenliği
Kadıköy  Cafe Güvenliği
Kadıköy  Restaurant Güvenliği
Kadıköy  Hastane Güvenliği
Kadıköy  Sosyal Tesis Güvenliği
Kadıköy  Depo Güvenliği
Kadıköy  Antrepo Güvenliği
Kadıköy  İnşaat Güvenliği
Kadıköy  Şantiye Güvenliği
Kadıköy  Festival Güvenliği
Kadıköy  Organizasyon Güvenliği
Kadıköy  Stand Güvenliği
Kadıköy  Fabrika Güvenliği
Kadıköy  Market Güvenliği
Kadıköy  Mağaza Güvenliği
Kadıköy  Banka Güvenliği
Kadıköy  Okul Güvenliği
Kadıköy  Özel Koruma Güvenliği