Semtler

Silivri Güvenlik Şirketleri

Özellikle Silivri ortaköy sanayi bölgesi projelerimiz ile beraber  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Silivri  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Silivri  Avm Güvenliği
Silivri  Otel Güvenliği
Silivri  Plaza Güvenliği
Silivri  Holding Güvenliği
Silivri  İş Merkezi Güvenliği
Silivri  Site Güvenliği
Silivri  Villa Güvenliği
Silivri  Konut Güvenliği
Silivri  Fuar Güvenliği
Silivri  Dershane Güvenliği
Silivri  Cafe Güvenliği
Silivri  Restaurant Güvenliği
Silivri  Hastane Güvenliği
Silivri  Sosyal Tesis Güvenliği
Silivri  Depo Güvenliği
Silivri  Antrepo Güvenliği
Silivri  İnşaat Güvenliği
Silivri  Şantiye Güvenliği
Silivri  Festival Güvenliği
Silivri  Organizasyon Güvenliği
Silivri  Stand Güvenliği
Silivri  Fabrika Güvenliği
Silivri  Market Güvenliği
Silivri  Mağaza Güvenliği
Silivri  Banka Güvenliği
Silivri  Okul Güvenliği
Silivri  Özel Koruma Güvenliği