Semtler

Sarıyer Güvenlik Şirketleri

Sarıyer  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Sarıyer  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Sarıyer  Avm Güvenliği
Sarıyer  Otel Güvenliği
Sarıyer  Plaza Güvenliği
Sarıyer  Holding Güvenliği
Sarıyer  İş Merkezi Güvenliği
Sarıyer  Site Güvenliği
Sarıyer  Villa Güvenliği
Sarıyer  Konut Güvenliği
Sarıyer  Fuar Güvenliği
Sarıyer  Dershane Güvenliği
Sarıyer  Cafe Güvenliği
Sarıyer  Restaurant Güvenliği
Sarıyer  Hastane Güvenliği
Sarıyer  Sosyal Tesis Güvenliği
Sarıyer  Depo Güvenliği
Sarıyer  Antrepo Güvenliği
Sarıyer  İnşaat Güvenliği
Sarıyer  Şantiye Güvenliği
Sarıyer  Festival Güvenliği
Sarıyer  Organizasyon Güvenliği
Sarıyer  Stand Güvenliği
Sarıyer  Fabrika Güvenliği
Sarıyer  Market Güvenliği
Sarıyer  Mağaza Güvenliği
Sarıyer  Banka Güvenliği
Sarıyer  Okul Güvenliği
Sarıyer  Özel Koruma Güvenliği