Semtler

Şişli Güvenlik Şirketleri

 Şişli  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Şişli  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Şişli  Avm Güvenliği
Şişli  Otel Güvenliği
Şişli  Plaza Güvenliği
Şişli  Holding Güvenliği
Şişli  İş Merkezi Güvenliği
Şişli  Site Güvenliği
Şişli  Villa Güvenliği
Şişli  Konut Güvenliği
Şişli  Fuar Güvenliği
Şişli  Dershane Güvenliği
Şişli  Cafe Güvenliği
Şişli  Restaurant Güvenliği
Şişli  Hastane Güvenliği
Şişli  Sosyal Tesis Güvenliği
Şişli  Depo Güvenliği
Şişli  Antrepo Güvenliği
Şişli  İnşaat Güvenliği
Şişli  Şantiye Güvenliği
Şişli  Festival Güvenliği
Şişli  Organizasyon Güvenliği
Şişli  Stand Güvenliği
Şişli  Fabrika Güvenliği
Şişli  Market Güvenliği
Şişli  Mağaza Güvenliği
Şişli  Banka Güvenliği
Şişli  Okul Güvenliği
Şişli  Özel Koruma Güvenliği