Semtler

Halkalı Güvenlik Şirketleri

Firmamız Halkalı bölgesinde birçok projesiye halkalı güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Halkalı  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Halkalı  Avm Güvenliği
Halkalı  Otel Güvenliği
Halkalı  Plaza Güvenliği
Halkalı  Holding Güvenliği
Halkalı  İş Merkezi Güvenliği
Halkalı  Site Güvenliği
Halkalı  Villa Güvenliği
Halkalı  Konut Güvenliği
Halkalı  Fuar Güvenliği
Halkalı  Dershane Güvenliği
Halkalı  Cafe Güvenliği
Halkalı  Restaurant Güvenliği
Halkalı  Hastane Güvenliği
Halkalı  Sosyal Tesis Güvenliği
Halkalı  Depo Güvenliği
Halkalı  Antrepo Güvenliği
Halkalı  İnşaat Güvenliği
Halkalı  Şantiye Güvenliği
Halkalı  Festival Güvenliği
Halkalı  Organizasyon Güvenliği
Halkalı  Stand Güvenliği
Halkalı  Fabrika Güvenliği
Halkalı  Market Güvenliği
Halkalı  Mağaza Güvenliği
Halkalı  Banka Güvenliği
Halkalı  Okul Güvenliği
Halkalı  Özel Koruma Güvenliği