Semtler

Topkapı Güvenlik Şirketleri

Topkapı  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Topkapı  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Topkapı  Avm Güvenliği
Topkapı  Otel Güvenliği
Topkapı  Plaza Güvenliği
Topkapı  Holding Güvenliği
Topkapı  İş Merkezi Güvenliği
Topkapı  Site Güvenliği
Topkapı  Villa Güvenliği
Topkapı  Konut Güvenliği
Topkapı  Fuar Güvenliği
Topkapı  Dershane Güvenliği
Topkapı  Cafe Güvenliği
Topkapı  Restaurant Güvenliği
Topkapı  Hastane Güvenliği
Topkapı  Sosyal Tesis Güvenliği
Topkapı  Depo Güvenliği
Topkapı  Antrepo Güvenliği
Topkapı  İnşaat Güvenliği
Topkapı  Şantiye Güvenliği
Topkapı  Festival Güvenliği
Topkapı  Organizasyon Güvenliği
Topkapı  Stand Güvenliği
Topkapı  Fabrika Güvenliği
Topkapı  Market Güvenliği
Topkapı  Mağaza Güvenliği
Topkapı  Banka Güvenliği
Topkapı  Okul Güvenliği
Topkapı  Özel Koruma Güvenliği