Semtler

Taksim Güvenlik Şirketleri

Taksim  güvenlik şirketi, olarak sizlere güvenlik hizmetleri ihtiyacınız doğrultusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Firmamız 11 yıllık geçmişi ve tüm Türkiye çapında güvenlik hizmeti vererek  kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmak için çalışmaktadır.Bizi tercih eden referanslarımız ve tecrübeli kadrolarımızla sizler için de  güvenlik hizmetlerinde yeni çözümler sunmaya hazırız.
Sözleşmeli güvenlik personeli, olarak çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız ön görüşmeler ve fizibiliteden sonra tesisinize yada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak güvenlik kadrosu belirlenir. Güvenlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsada tesisinize özgü Güvenlik eğitimi verilir.Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.

Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme ve ekipman tasarlanır ve oluşturulur. Güvenlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Güvenlik Personellerimiz firmamızın 5188 nolu güvenlik kanunu yasasına uygun kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

Güvenlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri ve mali mesuliyet sigorta girdileri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Taksim  Civarında Verdiğimiz Güvenlik Hizmetleri ;

Taksim  Avm Güvenliği
Taksim  Otel Güvenliği
Taksim  Plaza Güvenliği
Taksim  Holding Güvenliği
Taksim  İş Merkezi Güvenliği
Taksim  Site Güvenliği
Taksim  Villa Güvenliği
Taksim  Konut Güvenliği
Taksim  Fuar Güvenliği
Taksim  Dershane Güvenliği
Taksim  Cafe Güvenliği
Taksim  Restaurant Güvenliği
Taksim  Hastane Güvenliği
Taksim  Sosyal Tesis Güvenliği
Taksim  Depo Güvenliği
Taksim  Antrepo Güvenliği
Taksim  İnşaat Güvenliği
Taksim  Şantiye Güvenliği
Taksim  Festival Güvenliği
Taksim  Organizasyon Güvenliği
Taksim  Stand Güvenliği
Taksim  Fabrika Güvenliği
Taksim  Market Güvenliği
Taksim  Mağaza Güvenliği
Taksim  Banka Güvenliği
Taksim  Okul Güvenliği
Taksim  Özel Koruma Güvenliği